کرج

همیاران جنبش مصاف
زمان تماس

شنبه تا پنجشنبه :
8:00 - 18:30

شماره تماس

02832833126
09381361484

آدرس ایمیل

jonbeshemasaf@gmail.com

همیاران جنبش مصاف

جنبش مبارزه با صهیونیسم، اومانیسم و فراماسونری

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور / سلسله همایش های روایت عهد / ارض موعود (جلسه بیست و ششم)

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور / سلسله همایش های روایت عهد / ارض موعود (جلسه بیست و ششم)

دانلود کلیپ صوتی سخنرانی استاد رائفی پور در با موضوعیت ارض موعود 5 اسطوره3 که در روز پنجشنبه 28 شهریور ماه از ساعت 10 صبح در بنیاد فرهنگی رفاه برگزار شده است . این سخنرانی بیست و ششمین نشست سلسله همایش های روایت عهد است. پیشنهاد میکنم دانلود کرده و استفاده کنید.      در ابتدای این همایش استاد رائفی پور خلاصه ای از مطالبی که در چهار جلسه قبلی ارض موعود ارائه شده بود را مطرح کردند.

در ادامه به بحث درباره سیر تاریخی شکل گیری روحانیت در یهود پرداختند و با بررسی دورههای تاریخی و افراد تاثیرگذار در این زمینه سیر قدرتمند شدن کاهنان و خاخامهای یهودی را شرح دادند و با بررسی دوره های مختلف حکومتی یهودیان در یهودیه دلایل اهمیت ارض موعود برای یهودیان را تحلیل کردند که بر اساس این تحلیل ها و سیر تاریخی مهاجرت های یهودیان، در هر دوره تاریخی هر جا که سود و منفعت بیشتری وجود داشته است قوم یهود به آن سرزمین مهاجرت کرده اند به عنوان مثال در زمان هیرود تجارت یهودیان با اروپا گسترش پیدا میکند و بسیاری از این قوم به اروپا مهاجرت میکنند.

روحانیت در یهود به دو دسته اصلی تقسیم میشود روحانیون صدوقی و روحانیون فریسی. با بررسی رفتارهای این گروه نقش فریسی ها در مخالفت و به صلیب کشیده شدن حضرت مسیح«به اتقاد مسیحیان، در اعتقادات مسلمانان حضرت عیسی هرگز به صلیب کشیده نشده است و پیش از آن به خواست خدا عروج کرده است» را تبیین کردند. فریسی ها گردآورندگان اصلی تلموت بودند.

پس از حضرت عیسی قیام هایی در میان یهودیان از سوی پیروان حضرت مسیح شکل گرفت که در برخی موارد به پیروزی هایی رسیدند مثل قیام زلوت ها ولی نتوانستند این پیروزی ها را حفظ کنند.

در این زمان عده ای از یهودی ها به سمت جنوب کوچ کردند تا بر اساس آموخته های خود از تورات در تیمان به انتظار ظهور منجی باشند. این گروه به اطراف مدینه و یمن رفتند. در این شرایط روحانیت یهود کاملا شکل گرفته است و تحریفات زیادی در تورات انجام شده است.

استاد رائفی پور در بخش اعظم سخنان خود در این جلسه به رابطه یهودیان با مسلمانان و به خصوص پیامبر اسلام پرداختند و به ارتباط پیامبر با یهودیان بنی قینقاع، بنی نظیر و بنی قریظه اشاره کردند. این قبایل به امید اینکه پیامبر خاتم از قوم یهود باشد به اطراف مدینه مهاجرت کرده بودند که وقتی این اتفاق نیفتاد براساس گرایشهای نژادپرستانه خود به ایشان ایمان نیاوردند.

رسول اکرم در زمان حکومت خود در مدینه درگیری و مشکلات زیادی با یهودیان داشتند.

پس از پیامبر یهودیان در جامعه اسلامی نفوذ زیادی پیدا کردند، بخصوص در زمان خلیفه دوم این نفوذ بسیار زیاد بود بخصوص از سوی کعب الاحبار روحانی یهودیه مسلمان شده.

استاد شرح مختصری درباره کعب الحبار و چگونگی مسلمان شدن او ارائه کردند.

در زمان خلیفه ی دوم یهودیان در اکثر تصمیم گیریهای مهم او تاثیر بسیار زیادی داشتند.

موضوع ارض موعود یک جلسه دیگر ادامه خواهد داشت.

استاد رائفی پور در انتها با اشاره به بحث هلوکاست که این روزها دوباره مطرح شده است تصریح کردند که فارغ از وجود یا عدم وجود ماجرایی به نام هلوکاست، بحث امروز مسلمانان این است که اگر هم چنین ماجرایی اتفاق افتاده ربطی به مسلمانان و مردم فلسطین ندارد و مسلمانان نباید تاوان کار هیتلر و آلمانی های نازی را بدهند.

جلسه با دعا برای ظهور و سلامتی امام زمان (عج) پایان یافت.

 

گزارش تصویری 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*برای ظهور قطب عالم امکان آقا امام زمان(عج)صلواتی هدیه فرماید*

مشخصات

نام :ارض موعود 5 اسطوره 3

مدت زمان: 180 (دقیقه)
فرمت فایل صوتی: Mp3  
حجم فایل: 29.06  |  96.7 مگابایت
منبع:همیاران جنبش مصاف
 
لینک های دانلود
 

 

لینک دانلود کیفیت بالا:

لینک دانلود کیفیت متوسط:

 

 

 

 

 

 تاریخ: 1397/07/26  ناشر: Mmd Msdf  رتبه: 0  دسته بندی: سخنرانی صوتی استاد رائفی پور/استاد علی اکبر رائفی پور

دانلود


مطلب بدون لینک دانلود است.

نظرات

این قسمت فقط برای اعضا قابل مشاهده است

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به تیم طراحی و توسعه نرم افزار وب شارپ می باشد