کرج

همیاران جنبش مصاف
زمان تماس

شنبه تا پنجشنبه :
8:00 - 18:30

شماره تماس

02832833126
09381361484

آدرس ایمیل

jonbeshemasaf@gmail.com

همیاران جنبش مصاف

جنبش مبارزه با صهیونیسم، اومانیسم و فراماسونری

دانلود مستند شفاعت یا شکایت "آسیب شناسی هیئات مذهبی"

دانلود مستند شفاعت یا شکایت "آسیب شناسی هیئات مذهبی"

  دانلود مستند شفاعت یا شکایت (آسیب شناسی هیئات مذهبی) : در این مستند شما شاهد امواج انحراف در هیئت های مذهبی خواهید بود . متاسفانه طبق اخبار موثق دشمن برای تخریب هیئت های مذهبی و عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام بودجه کلانی رو در چند سال گذشته در نظر گرفته بوده و هنوز بودجه های سنگینی دارد . آنها دیدن نمی توانند جوان را ار هیئت امام حسین دور کرد . لذا دست به تغییر سبک های مداحی و ایجاد و ادخال کفر گویی و … زدند که الحق و الانصاف موفق هم شدن . نام حسین علیه السلام فرا تر از ان است که برای گفتن ذکر حسین که پس زمینه شور هست بیان سبک های ناسوسی – لیزری – سک سکه ای و … رو بگذارند . امیدوارم که هیئت ها راه خودشون رو که عزاداری بی ریا و بدون کفر گویی بود رو پیدا کنند .

جبهه اعتقادی شفاعت یا شکایت توفیق دارد پس از گذشت ۵ سال کار پژوهشی و ۱ سال و ۶ ماه فعالیت اجرایی ، با توکل بر حضرت حق تعالی و توسل به مقربین به این ذات مقدس اولین قدم خود را در راستای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و تقویت مواضع برحق ایشان بر دارد . لذا بر آن شدیم تا با توجه به فعالیت های سوء دشمنان این خاندان ودر راس تمام آنها یهود، نقاط آسیب پذیر و مورد اهتمام این نهضت را پیدا کرده و در جهت تقویت آن ، امور رسانه ای و اجرایی خود را در فضای عمومی آغاز کنیم .
طبق تحقیقات صورت گرفته ، در چند سال اخیر به میزان چشمگیری فعالیت های غرب و سایر دشمنان تشیع در تقابل با اداء شعائر حسینی و مذهبی شیعه تغییر یافته است . ایشان اهداف خود را در تخریب و تضغیف عقاید حقه شیعه در دو محور اصلی یعنی فضا سازی جهت ورود انحرافات اجرایی و فکری و تخریب به موقع همان انحرافات به انضمام عقاید حقه تشیع در دستور کار گذاشته که متاسفانه بخشی از آن اعمال شده است. تعریف انحرافات و تهدیدات ، چگونگی ورود انحرافات در دستگاه عزاداری ، نقد انحرافات جهت تفکیک عزاداری حقیقی از آن اموری که مخرب شعائر حسینی هستند و نمایش میزان تاثیر گزاری آنها در نهضت حسینی همان اموری می باشند که در حال حاضر توسط این جبهه اعتقادی در حال تحقق است . لذا از شما تقاضا داریم با توجه به مهیا بودن فضای گفتگوی سالم و دور از تعصب با مطرح نمودن نقد های سازنده خود نسبت به امور جاری جبهه و کارگروه مارا در این امر مهم یاری فرمائید.

*برای ظهور قطب عالم امکان آقا امام زمان(عج)صلواتی هدیه فرماید*

مشخصات

نام :( مستند شفاعت یا شکایت " آسیب شناسی عزاداری " )

کیفیت فایل ها: خوب
فرمت فایل صوتی و تصویری: Flv و Mp3
منبع:همیاران جنبش مصاف 
 
لینک های دانلود
 
 
لینک دانلود :

دانلود فایل: لینک مستقیم | لینک کمکی    

حجم فایل: 84.02 مگابایت 

 

 

 

 تاریخ: 1397/08/19  ناشر: Mmd Msdf  رتبه: 0  دسته بندی: مستند

دانلود


مطلب بدون لینک دانلود است.

نظرات

این قسمت فقط برای اعضا قابل مشاهده است

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به تیم طراحی و توسعه نرم افزار وب شارپ می باشد