کرج

همیاران جنبش مصاف
زمان تماس

شنبه تا پنجشنبه :
8:00 - 18:30

شماره تماس

02832833126
09381361484

آدرس ایمیل

jonbeshemasaf@gmail.com

همیاران جنبش مصاف

جنبش مبارزه با صهیونیسم، اومانیسم و فراماسونری

دانلود سخنرانی تصویری دکتر حسن عباسی با موضوع " آن تابستان داغ - آن سه نبرد (بخش اول) / سینمای الحاد (بخش دوم) (93/04/10) / در برنامه راز - شبکه 4 سیما + گزارش تصویری

دانلود سخنرانی تصویری دکتر حسن عباسی با موضوع " آن تابستان داغ - آن سه نبرد (بخش اول) / سینمای الحاد (بخش دوم)  (93/04/10) / در برنامه راز - شبکه 4 سیما + گزارش تصویری

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حسن عباسی در برنامه «راز »که شب گذشته از شبکه چهارم سیما به روی آنتن رفت، با تاکید بر اینکه ایران ستیزی سابقه طولانی دارد، گفت: فیلم ۳۰۰ تنها یک نمونه از ایران ستیزی غرب است...
 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

گزارش تصویری

 

 =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

وی با بیان اینکه فیلم «۳۰۰» در فضای شکست اسرائیل از حزب الله در جنگ ۳۳ روزه ساخته شد، افزود: در سال ۱۳۸۶ که این فیلم عمومیت یافت ما ۱۴ المان عاشورایی را برای آن مطرح کردیم؛ به عبارت دیگر سازوکار فیلم به این شکل بود که یکی از شخصیت‌های فیلم ایستاده بمیرد؛ همانگونه که در دفاع مقدس در خرمشهر رزمندگان شعارشان این بود که مانند نخل ایستاده بمیرید. همچنین در صحنه آخر ۳۰۰ که شخصیت فیلم کشته می‌شود، او یک صلیب بر گردن داشت. تیرهایی که به او اصابت کرده بود به گونه‌ای بود که گویی اسب ذوالجناح تیر خورده است، همان طور که استاد فرشچیان عکس ذوالجناح را نقاشی کشیده بودند.

استاد علوم استراتژیک با بیان اینکه بعد از جنگ ۳۳ روزه اسرائیلی‌ها متوجه شدند که عامل موفقیت حزب الله رمز یا زینب و یا ابوالفضل بوده است، گفت: آمریکا و اسرائیل تاریخ یکپارچه ندارند و دموکراسی، جام جهانی، المپیک و …. را از تمدن یونان گرفته و ایجاد کرده‌اند. به عبارت دیگر یونان همانند انبار تمدن غرب است. هر زمانی که غربی‌ها از این حیث دچار مشکل شدند، به این انبار مراجعه کرده‌اند.

 

 

 

 

عباسی افزود: آمریکا امروز نیز تلاش می‌کند تا بتواند عظمت امپراتوری روم را برای خود ایجاد کند. این در حالی است که ما از لحاظ تمدنی تنها به آثار باقی مانده از تخت جمشید، پاسارگاد و … افتخار نمی‌کنیم و هر بار بر ویرانه‌های تمدنی خود تمدن جدیدی می‌سازیم. ما امروز نیز در اوج قرار داریم.

وی با بیان اینکه طی ۲ هزار و ۶۰۰ سال گذشته همیشه میان غرب و ایران تقابل وجود داشته است، گفت: همین مسئله باعث شده که غربی‌ها در مدت ۴۰ و ۵۰ سال، ۴ بار داستان ۳۰۰ را برجسته کنند. باید گفت که غرب در ۲ هزار و ۶۰۰ سال گذشته همیشه به عقب رفته است؛ در حالی که ایران هربار که ویران شده دوباره تمدن جدیدی را برای خود ایجاد کرده است.

این استاد علوم استراتژیک با بیان اینکه تقابل ایران و غرب یک بار در نبرد داریوش با یونانی‌ها و یک بار نیز بعد از قدرت‌گیری اشکانیان در ایران بوده است، گفت: با این حال غرب تنها قصد برجسته کردن اسکندر مقدونی را دارد که توانست ایران را ویران کند.

عباسی در ادامه اضافه کرد: در ۲ هزار سال پیش کراسوس شکست سنگینی را از سپهبد سورنا در سوریه خورد که خوشبختانه اسم این سپهبد ایرانی بر روی ماشین سورنا گذاشته شده و این کار بسیار خوبی به شمار می‌رود. باید گفت که غرب از این مقطع تاریخی فرار می‌کند، به گونه‌ای که هزار سال بعد فردوسی شخصیت رستم را از سورنا الهام می‌گیرد.

 

 

 

 

وی با بیان اینکه در فضای امروز ایران ستیزی و اسلام ستیزی با هم وجود دارد، افزود: اسلام بدون ایرانیت همان اسلامی‌که در عربستان وجود دارد و از دل آن القاعده و داعش خارج می‌شود ولی می‌بینیم که رهبر معظم انقلاب الگوی ایرانی-اسلامی‌پیشرفت را مطرح کردند؛ از این رو غربی‌ها قصد دارند ایرانیت و اسلام را با هم از بین ببرند.

این استاد علوم استراتژیک با بیان اینکه در مجموعه‌هایی که علیه ایران و اسلام ساخته شده می‌بینیم که چهره کریهی از ایران به نمایش گذاشته شده است، گفت: ۶ سال قبل از ساخت فیلم ۳۰۰ فیلم یک شب با شاه را می‎سازند که در آن خشایارشاه چهره موجهی داشته ولی می‎بینیم که در فیلم ۳۰۰ این شاه ایرانی با چهره‎ای کریه به تصویر کشیده شده است.

عباسی با بیان اینکه در فیلم دوم ۳۰۰ نشان داده می‌شود که داریوش بر روی کشتی‌ای سوار شده و توسط تیری کشته می‌شود، گفت: البته ما چنین تلقی‌ای نداریم؛ چرا که در هیچ سند تاریخی ننوشته که داریوش از طریق دریا به یونان رفته است. در این فیلم نشان داده شده که بعد از شکست ایران از یونانی‌ها مردم یونان ۴۰ کیلومتر را می‌دوند تا این خبر را به آتن بدهند و ما بیش از ۴۰ سال است که عنوان می‌کنیم چرا جامعه ورزشی ما نسبت به دوی ماراتن و فلسفه آن اعتراضی نمی‌کند.

این استاد علوم استراتژیک در همین زمینه افزود: ۱۰ سال بعد خشایارشاه برای انتقام شکست داریوش به منطقه ماراتن می‌رود و حدود ۳ ماه و نیم یونان را اشغال می‌کند و برای اولین بار در تاریخ جهان پلی بر روی یک تنگه نظامی‌توسط خشایارشاه ایجاد می‌شود که هنوز هم از چنین روشی برای ایجاد پل در جنگ‌ها استفاده می‌کنند. با این حال می‌بینیم که غربی‌ها  کشور قدرتمند ایران را بربر معرفی می‌کنند.

وی با بیان اینکه نمی‌خواهیم به استخوان‌های گذشتگان مان افتخار کنیم و هدف نشان دادن پایبندی رسانه به واقعیت‌ها است، اظهار داشت: در ورژن دوم فیلم ۳۰۰ اینگونه نشان داده شده که ایرانی‌ها با ۵ میلیون سرباز به جنگ یونانی‌ها رفته اند، در حالی که آن زمان ایران ۲۰ میلیون جمعیت هم نداشته است؛حال چطور می‌شود که خشایارشاه با ۵ میلیون نفر به جنگ با یونانی‌ها برود. همچنین در این فیلم نشان دادند که خشایارشاه اتن را به آتش کشیده ولی در اسناد تاریخی اینگونه آمده است که خشایارشاه به مردم آتن گفت که کاری با شما نداریم.

این استاد علوم استراتژیک با بیان اینکه ناپلئون می‌گوید که یونانی‌ها به اینکه توسط ایرانی‌ها کشته نشدند، افتخار می‌کنند، گفت: این در حالی است که قطعا شاه ایران نیت کشتن آنها را نداشته است.

عباسی تصریح کرد: غربی‌ها در ۳ نبرد از ارتش ایران شکسته خورده‌اند ولی امروزه می‌بینیم که آنها چهره دیگری از خود را نشان می‌دهند.

وی با اشاره به شایعه حضور ۵ میلیون ایرانی در نبرد خشایارشاه و یونان در فیلم ۳۰۰ گفت: این در حالی است که هر کدام از ۳ منطقه نبردی که در فیلم به تصویر کشیده شده بیش از ۲ کیلومتر وسعت نداشته است، حال چطور می‌شود در منطقه‌ای ۵ میلیون نفر و در منطقه ای دیگر بیش از هزار ناو جنگی ایرانی با ۵۰۰ هزار نیرو حضور داشته باشد؛ در واقع غربی‌ها قصد تخریب چهره ایران را دارند.

این استاد علوم استراتژیک با بیان اینکه یکی دیگر از دروغ‌های فیلم ۳۰۰ دو، جنگ نفت کش‌ها است، اظهار داشت: در فیلم به گونه ای القا شده که نیروهای ایرانی با کمک نفت و آتش کشیدن دریا به پیروزی رسیده اند در حالی که اصلا در آن زمان نفت وجود نداشته است.دروغ دیگر این فیلم وجود دریای پرتلاطم است در حالی که قطعا نیروی دریایی آن زمان نمی‌توانسته در چنین دریایی به نبرد بپردازد.

 

 

 

عباسی گفت: در زمان جنگ خشایارشاه و یونان اصلا کشوری به نام یونان وجود نداشته است؛ بلکه یونان یک جامعه مدنی و شامل چند شهر بوده که همیشه نیز با یکدیگر در حال نبرد بوده‌اند. باید گفت که این دروغ‌ها فیلم را به یک افسانه تبدیل کرده که تنها هدفش تخریب چهره ایران است.

وی با تاکید بر اینکه که اجازه تخریب چهره ایران و اسلام را نمی‌دهیم، افزود: نبرد سورنا و شکست غرب از سپهبد سورن افسانه نیست. ما در حال مطالعه آن هستیم؛ همچنین نبرد شهید نادر مهدوی با ناوگان آمریکایی در خلیج فارس که در سال ۱۳۶۵ رخ داد نیز یکی دیگر از موضوعاتی است که در حال مطالعه آن هستیم.

این استاد علوم استراتژیک با بیان اینکه ۳ سال پیش نیز عنوان کردم که در سریال سوپرنچرال به خدا حمله شده است، گفت: امروزه نیز در حال حمله به فرشته جبرئیل هستند. در واقع متعلقات ایمان ۷ مورد است که ایمان به ملائکه یکی از آنها است و غربی‌ها با حمله به جبرئیل می‌خواهند ایمان به کتاب و ایمان به غیب را نیز از بین ببرند.

 

 

عباسی با بیان اینکه رهبری عنوان کرده اند که مواظب رخنه فرهنگی باشید، ادامه داد: قطعا حمله به ستون‌های ایمان که از سوی غربی‌ها صورت می‌گیرد، همین رخنه فرهنگی است.

وی با بیان اینکه ۳ و ۴ سال پیش کسی تصور نمی‌کرد که جنبش عمومی‌علیه ربا در کشور شکل بگیرد، اظهار داشت: امروزه ایمان از طریق کتاب‌ها، فیلم‌ها، بازی‌ها، انیمیشین‌ها و …. در حال ضربه خوردن است و باید بگوییم که غربی‌ها به خوبی در حال رصد ما هستند.

 منبع : خبرگزاری تسنیم

 

 

 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

گزارش تصویری

 

 =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

 مدت زمان : 1 ساعت وو 25 دقیقه

 

 *برای ظهور قطب عالم امکان آقا امام زمان(عج)صلواتی هدیه فرماید*

 

مشخصات

نام :آن تابستان داغ - آن سه نبرد (بخش اول)/ سینمای الحاد (بخش دوم)

کیفیت فایل ها: متوسط و عالی
فرمت فایل صوتی : Mp4 
منبع: همیاران جنبش مصاف 
 
لینک های دانلود
 
لینک دانلود فایل تصویری دکتر عباسی با کیفیت عالی :

دانلود فایل تصویری :لینک مستقیم | لینک کمکی

حجم فایل تصویری : 1 گیگابایت

 
لینک دانلود فایل تصویری دکتر عباسی با کیفیت متوسط :

دانلود فایل تصویری :لینک مستقیم | لینک کمکی

حجم فایل تصویری : 436 مگابایت

 تاریخ: 1397/08/16  ناشر: Mmd Msdf  رتبه: 0  دسته بندی: سخنرانی تصویری دکتر حسن عباسی/دکتر حسن عباسی

نظرات

این قسمت فقط برای اعضا قابل مشاهده است

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به تیم طراحی و توسعه نرم افزار وب شارپ می باشد